لوازم آرایش تولید چین , واردات و ترخیص لوازم آرایش

لوازم آرایش تولید چین , واردات و ترخیص لوازم آرایش

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

لوازم آرایش تولید چین , واردات و ترخیص لوازم آرایش

 

لوازم آرایشی و بهداشتی یکی از پول سازترین تجارتهای دنیا علی الخصوص در کشور ایران به شمار می آید. طی آماری که انجمن واردکنندگان در سالهای اخیر ارائه کردند حدود ۲٫۱ میلیارد تومان گردش مالی در بخش واردات لوازم آرایشی  وجود دارد. و زنان ایرانی تقریبا ۳ برابر همتایان اروپایی خود در این زمینه هزینه صرف می کنند.

از آنجایی که بسیاری از این لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت کاملا قاچاق وارد می شوند.در اغلب موارد عوارضی را برای مصرف کنندگان ایجاد می کنند.

شرکت بازرگانی فیروزه نیز با آگاهی از این وضعیت اقدام به واردکردن انواع لوازم آرایشی و ترخیص و انجام کلیه امور گمرکی آن نموده است.

 

واردات لوازم آرایشی

 

احتمالا بسیاری از خانم ها مواد و لوازم آرایششان را بسیار دوست دارند و گاهی رنگ بعضی از آن ها آنقدر برای شان زیباست که به هیچ وجه دوست ندارند هیچ کدام را دور بیندازند اما باید بدانید بعد از مدتی در لوازم و مواد آرایشی شما اتفاقاتی می افتد که دیگر برای استفاده مناسب نیستند چون تبدیل به یک بستر خوب برای رشد باکتری ها شده اند.لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

معمولا خانم ها در دور انداختن لوازم آرایشی خساست به خرج میدهند ولی باید بدانید که لوازم آرایشی هم مانند مواد غذایی تاریخ انقضاء دارند،همانطور که اگر مواد غذایی از تاریخش بگذرد دیگر استفاده نمیکنید در مورد لوازم آرایشی هم اگر تاریخ آن بگذرد عوارض جدی بر روی پوست می گذارد و بعضی از آنها سرطان زا هستند

مجموعه بازرگانی فیروزه بیش از سه دهه است که با تولیدکنندگان و تاجران چینی در ارتباط است و کلیه امور بازرگانی در حوزه های مختلف را بعهده میگیرد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!
بالا