خرید ، واردات ، ترخیص حباب شیشه ای

خرید ، واردات ، ترخیص حباب شیشه ای

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 خرید ، واردات ، ترخیص حباب شیشه ای

خرید ، واردات ، ترخیص حباب شیشه ای از کشور چین تجربه ای متفاوت از شرکت بازرگانی فیروزه پس از سالها فعالیت در امور واردات و ترخیص کالا می باشد.

انواع حبابهای شیشه ای ،حباب چراغ های نفتی ،حباب لامپ و لوستر ،انواع شیشه و لوله آزمایشگاهی ،میله های شیشه ای ،لوله های شیشه ای و…نمونه مواردی هستند که این مجموعه توانایی واردات آنها را دارد.

 

واردات حباب شیشه ای

 

 

از معوف ترین شیشه آلات آزمایشگاهی مقاوم به حرارت پیرکس و کیماکس می باشند. اغلب پیپت ها، فلاسک ها و بورت ها ، ارلن ، بشر و جنس شان از این نوع شیشه است . چون شیشه های بوروسیلیکات بسیاری از عناصر شیمیایی را ندارند، هنگامی که داغ شوند ، مایع درون خود را به مقدار کمی آلوده می کنند. چون میزان مواد قلیایی در شیشه های بوروسیلیکات کم است ، باید توجه کرد که از نگهداری مواد قلیایی در این ظروف جلوگیری شود.

کشور چین به عنوان یکی از قطبهای صنعتی جهان در بخش های مختلف صنعت ،کشاورزی ،پوشاک و… صاحب نام است.به همین جهت بیشتر معاملات و امور بازرگانی این مجموعه در این کشور انجام می شود. 

بسیاری از صاحبان صنایع  و تاجران امور مربوط به حمل و نقل (داخلی و بین المللی) ، ثبت سفارش ، اخذ مجوزهای ورود و صدورکالا، اخذ گواهی های مختلف استاندارد ، بازرسی، بهداشت و … ترخیص از گمرک ، پیگیری اختلافات گمرکی ، انبارداری ، بسته بندی ، تخلیه و بارگیری و … و بطور کلی کلیه خدمات مربوط به بازرگانی خارجی خود را از ابتدا تا انتها، به این شرکت واگذار می نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!
بالا