واردات میز تلویزیون ال سی دی ,ال ای دی

واردات میز تلویزیون ال سی دی ,ال ای دی

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات میز تلویزیون ال سی دی ,ال ای دی

واردات میز تلویزیون ال سی دی ,ال ای دی ،خرید و ترخیص میز تلویزیون ،واردات لوازم خانگی از چین بخشی از مجموعه فعالیتهای شرکت بازرگانی فیروزه در رابطه با امور واردات و خرید خارجی و ترخیص کالا می باشد.

خرید و واردات انواع میز تلویزیون ،میزهای ال سی دی ،میز ال ای دی ، انواع دراور و بوفه و لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه  بخشی از توانمندی این مجموعه در رابطه با خرید خارجی و امور بازرگانی می باشد.

 

 واردات میز ال ای دی

 
 

مدل های مختلفی از میز تلویزیون شیشه ای یا سکوریت، پشت دار با نمای کامپوزیت ،مدل های پازلی و … در بازار موجودند.معمولا جنس به کار رفته برای میز تلویزیون ضدخش است.

بایدبه این نکته اشاره کرد که میزهای ال سی دی و ال ای دی تفاوت چشمگیری با هم ندارندکه باعث اختلاف قیمت بین این دو نوع میز شود. آنچه باعث تفاوت قیمت است  جنس میز و طرح آن است

تجربه موفق ارائه خدمات در زمینه های مختلف بازرگانی خارجی به شرکت ها و موسسات تجاری و صنعتی کشور موجب شده است. که بسیاری از تجار و صاحبان صنایع، امور مربوط به حمل و نقل (داخلی و بین المللی) ، ثبت سفارش ، اخذ مجوزهای ورود و صدورکالا، اخذ گواهی های مختلف استاندارد ، بازرسی، بهداشت و … ترخیص کالا، پیگیری  اختلافات گمرکی، انبارداری، بسته بندی، تخلیه وبارگیری و … و بطور کلی کلیه خدمات مربوط به بازرگانی خارجی خود را از ابتدا تا انتها، به این شرکت واگذار نمایند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 
 
ادامه مطلب
  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!
بالا