لباس آتش نشانی وارداتی از چین توسط شرکت بازرگانی فیروزه

لباس آتش نشانی وارداتی از چین توسط شرکت بازرگانی فیروزه

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

لباس آتش نشانی وارداتی از چین توسط شرکت بازرگانی فیروزه

 واردات انواع مدل های لباس آتش نشانی و دیگر تجهیزات ایمنی آتش نشانان را از ما بخواهید.شرکت بازرگانی فیروزه با دارا بودن دفتر تجاری در سه شهر پکن، گوانجو و ایوو قادر به تهیه انواع مدل های لباس آتش نشانی مورد نیاز شما در طرح های مختلف می باشد. واردات انواع مدل های لباس آتش نشانی اعم از لباس آتش نشانی ضدحریق،لباس آتش نشانی مخصوص عملیات،لباس فرم های آتش نشانی،لباس آتش نشانی جنس خوب،لباس آتش نشانی با قیمت مناسب و… کاری است که در تخصص ماست و شما نیز می توانید به همراه نماینده ایران ما به دفتر بازرگانی فیروزه در چین مراجعه نمایید و از نزدیک انواع مختلف لباس های آتش نشانی و یا بازارهای فروش انواع مدل های لباس آتش نشانی را مشاهده نمایید.

 

واردات لباس آتش نشانی

 

البسه عملیاتی مبارزه با حریق :
۱- اورکت و شلوار در انواع ساده و پیش سینه دار می باشند و این لباسها در رنگهای سورمه ای و نارنجی و سایزهای مختلف تولید می گردند.
۲- کفش های عملیاتی مبارزه با حریق که شامل :
- پوتین های زیپ دار و ساده از جنس چرم تقویت شده
- چکمه های عملیاتی از جنس لاستیک نسوز با زیره و پنجه فولادی ومقاومت مکانیکی ، شیمیائی و الکتریکی مناسب

شما بخش اندکی از مبلغ خرید انواع مدل های لباس آتش نشانی اعم از لباس آتش نشانی ضدحریق،لباس آتش نشانی مخصوص عملیات،لباس فرم های آتش نشانی،لباس آتش نشانی جنس خوب،لباس آتش نشانی با قیمت مناسب و… را در چین یا تایوان می پردازید و مابقی را در زمان تحویل کالا می پردازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!
بالا