خرید پنکه دستی , واردات و ترخیص پنکه دستی

خرید پنکه دستی , واردات و ترخیص پنکه دستی

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

خرید پنکه دستی , واردات و ترخیص پنکه دستی 

شرکت بازرگانی فیروزه پس از سالها فعالیت در بخش بازرگانی به تجارب منحصر به فردی در رابطه با واردات انواع پنکه های رومیزی و دستی شارژی دست یافته است.

مجموعه ی بازرگانی فیروزه دارای دفاتر متعدد در شهرهای پکن ،گوانجو و ایوو می باشد .و اساس کار خود را بر این گذاشته تا هرگونه فعالیت بازرگانان در این حوزه را ساماندهی کند،فعالیتهایی اعم از مشاوره به تاجرین ،خرید خارجی ،حمل و نقل کالا ،ترخیص از گمرک و… 

 

واردات پنکه از چین

 

 

اندازه قطر بیشتر پنکه هایی که در فضای خانه مورد استفاده قرار می گیرند بین 6 تا 18 اینچ می باشد. اندازه پنکه بایستی مناسب ابعاد فضایی باشد که می خواهید از پنکه استفاده کنید. در اتاق های بزرگتر می توان از دو یا چند پنکه برای تهویه و خنک کردن هوا استفاده کرد یا از پنکه با قطر پره بزرگتر استفاده کرد. به هر صورت، برای یک اتاق کوچک احتیاج به پنکه بزرگ نیست. در مورد پنکه های رومیزی نیز به طول، عرض و ارتفاع پنکه توجه کنید که فضای کافی برای گذاشتن روی میز وجود داشته باشد.

واردات انواع پنکه شارژی رومیزی ،پنکه ماشین ،پنکه های دستی پلاستیکی و… از جمله مواردی هستند که ما می توانیم راهگشای شما عزیزان باشیم.

شما بخش اندکی از مبلغ خرید انواع پنکه و لوازم برقی مد نظر خود را در چین یا تایوان می پردازید و مابقی را در زمان تحویل کالا پرداخت خواهید نمود. 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.

    ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!
بالا