خرید و واردات اکسیدآهن , ترخیص اکسیدآهن

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

خرید و واردات اکسیدآهن , ترخیص اکسیدآهن

 

خرید و واردات اکسیدآهن , ترخیص اکسیدآهن و انواع مواد شیمیایی و اولیه صنعتی از چین ،واردات انواع تجهیزات آزمایشگاهی ،بیمارستانی ،قطعات یدکی خودرو ،قطعات یدکی موتور ،لوازم خرازی ،فندک ،اسباب بازی و… بخشی از فعالیتهای این مجموعه ی بازرگانی می باشد.

شرکت بازرگانی فیروزه با دفاتر فعال خود در ایران و چین و همکاری بامجموعه های دیگر توانایی انجام امور حمل و نقل ،ترخیص و کلیه امور گمرکی را دارا می باشد.

 

واردات اکسید آهن

 

کانی های آهن دار در طبیعت فراوان بوده و تعداد آن ها بالغ بر 300 می باشد که اکثر آن ها از نظر استخراج متالورژی آهن به علت عیار کم آهن در آن ها یا همراه بودن با کانی های عناصر نامطلوب که تصفیه و جداسازی آن ها مشکل یا غیر ممکن است، غیر قابل کاربرد بوده و تنها تعداد معدودی از آن ها که به طور کلی اکسیدهای آهن هستند، برای این منظور اهمیت عملی دارند.

تجربیات موفق در خدمت رسانی به موسسات و بازرگانان،موجب اعتماد بیشتر این افراد شده است .بطوریکه تمام امور مربوط به حمل و نقل (داخلی و بین المللی) ، ثبت سفارش، اخذ مجوزهای ورود و صدورکالا، اخذ گواهی های مختلف استاندارد ، بازرسی، بهداشت و … ترخیص کالا، پیگیری  اختلافات گمرکی، انبارداری، بسته بندی، تخلیه و بارگیری و …. و بطور کلی کلیه خدمات مربوط به بازرگانی خارجی خود را از ابتدا تا انتها، به این شرکت واگذار نمایند. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا