بازارهای عمده فروشی اسباب بازی در چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

بازارهای عمده فروشی اسباب بازی در چین 

 

بازارهای عمده فروشی در چین گزینه‌های خوبی هستند که می‌توانید در آن‌ها مدل‌ها، اسباب‌بازی‌های الکترونیکی و عروسک‌های پولیشی را در مدل‌های متنوع پیدا کنید، اگر می‌خواهید به صورت عمده خرید کنید. در این بازارها اجناس قلابی زیاد است، بنابراین استانداردهای بین‌المللی را تضمین شده ندارند. بزرگترین بازار اسباب‌بازی در چین در Yiwu قرار دارد، شهری کوچک در استان Zhejian. از دیگر بازارهای اسباب‌بازی چین می‌توان بازارهای پکن، بازار Haizhu در گوانگجو (گوانجو، Guangzhou) و بازار شهر کوچک Yangzhou در استان Jiangsu را نام برد. این بازارها مکان‌های خوبی هستند که می‌توانید در آن‌ها اسباب‌بازی‌های سنتی چینی مانند کایت‌ها و فانوس‌ها را پیدا کنید.

 

بازار عمده فروشی اسباب بازی ،اسباب بازی در چین ،واردات اسباب بازی ،بازار اسباب بازی در چین ،اسباب بازی های چینی ،اسباب بازی های الکترونیکی، عروسک های پولیشی ،بزرگترین بازار اسباب بازی ،بازار اسباب بازی چین،بازار اسباب بازی ایوو،بازار گوانجوو،بازار گوانگجو،خرید آنلاین اسباب بازی،Taobao،Lijiababy،فروشگاه اینترنتی اسباب بازی در چین ،فروشگاههای خرید اسباب بازی در چین ،بازار عمده فروشی ایوو،بازارهای چین ،Lego ،Motherswork،فروشگاه Baby International،واردات اسباب بازی از چین ،واردات و ترخیص اسباب بازی،ترخیص کار اسباب بازی،

 

 

شرکت بازرگانی فیروزه دارای ۳۵ سال تجربه در امر واردات و صادرات و ترخیص کالا  می باشد که بخش عمده فعالیت این شرکت با کشور چین می باشد. این مجموعه دارای دو شعبه در شهرهای ایوو و گوانجو می باشد. همکاران بازرگانی فیروزه در کشور چین اغلب بومی چین بوده و زبان مادری آنها چینی می باشد. همچنین آنها به زبان انگلیسی و فارسی نیز تسلط دارند و به همین دلیل براحتی قادرند که شما تجار و بازرگانان محترم را که قصد خرید از چین (چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری) دارید همراهی کنند و در تمامی مراحل خرید از یافتن بازارهای عمده فروشی گرفته تا چانه زنی و خرید نهایی در کنار شما باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

 

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا