واردات انواع عروسک های باربی و عروسک های خارجی

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات انواع عروسک های باربی و عروسک های خارجی 

 

 

مجموعه ی بازرگانی فیروزه  آماده ی همکاری با تاجرین عزیزی که قصد واردات انواع اسباب بازی ، عروسک ،بازی های فکری ،لوازم تحریر و… را دارند،می باشد.

 

 مجموعه ی بازرگانی فیروزه ۳۵ سال پیشینه ی فعالیت در امور بازرگانی خارجی و تجارت با کشور چین را در رزومه ی خود دارد.و آمادگی هرگونه همکاری با تاجران و صاحبان سرمایه در رابطه با واردات از چین ،صادرات ،ترخیص کالا و انجام امور گمرکی را دارد.همچنین آن دسته از عزیزانی که تمایل به حضور در چین و ارتباط با تولیدکنندگان چینی را دارند،نگران یادگیری زبان چینی و انگلیسی نباشند.این مجموعه توانایی در اختیار قرار دادن مترجم آگاه به امور بازرگانی و مسلط به زبان چینی و انگلیسی را دارد.

 

 واردات عروسکهای باربی از چین ،واردات انواع عروسک از چین ،عروسکهای وارداتی ،واردات و ترخیص انواع عروسک از چین ،ترخیص کار عروسک ،واردات عروسک خرسی ،واردات عروسک پشمالو ،واردات عروسک سیب زمینی ،واردات عروسک موزیکال ،انواع عروسک موزیکال ،عروسک خارجی باربی ،واردات عروسک های حیوانی ،واردات عروسک دخترونه ،واردات عروسک دخترانه ،واردات عروسک انعطاف پذیر ،عروسک آنابل ،کدتعرفه عروسک ،کدتعرفه عروسک شمالو ،واردات عروسک های قابل شست و شو،ترخیص عروسک ،ترخیص اسباب بازی ،ترخیص کار اسباب بازی ،玩偶،dolls، Barbie doll،芭比娃娃،

 

 

كودك می تواند در بازی عروسكی، انگیزه اش را متعادل نماید و انرژی های اضافی روانی خود را تخلیه كند. البته عبارت صحیح درباره این مطلب این است كه كودك در بازی عروسكی ، انرژی روانی و جسمی خود را بارور می كند و شكل مناسبی به آن می دهد.

از دیدگاه بهداشت روان، عروسك درمانی شیوه دلپذیر مداوا در قلمرو روان درمانی است. عروسك ، واسطه ای پذیرفته شده از سوی بزرگسالان و كودكان در جهت ارتباط و تبادل احساس ، عاطفه و اندیشه بین این دو نسل می باشد كه در برخی از كشورها به جایگاه این ابزار تربیتی، اهمیت خاص داده شده است . 

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

  1. هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...

    نوشتن دیدگاه

بالا