پیوندها


موضوعات مطالبواردات انواع لوستر از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 
واردات انواع لوستر از چین
 
واردات انواع لوستر و قطعات لوستر را از ما بخواهید. شرکت بازرگانی فیروزه با دارا بودن دفتر تجاری در سه شهر پکن، گوانجو و ایوو قادر به تهیه انواع لوستر،چراغ خواب و… مورد نیاز شما در مدل ها و طرح های مختلف می باشد.
 
واردات لوستر،لوستر،لوستر چینی،واردات انواع لوستر از چین،لوسترهای کلاسیک،انواع لوستر آشپزخانه،خرید لوستر از چین،لوسترهای وارداتی،چلچراغ و لوستر وارداتی،انواع لامپ و لوستر،واردات انواع لامپ و لوستر،خرید لامپ و لوستر،لوسترهای ال ای دی،قیمت انواع لامپ و لوستر،قیمت لوستر،قیمت انواع لوستر،ترخیص لوستر از گمرک،ترخیص لوستر، لوستر مدرن،لوستر چوبی،لوستر اتاق خواب،لوستر آشپزخانه،لوستر و چراغ خواب،انواع چراغ خواب و لوستر،خرید و واردات انواع لوستر از چین،واردات از چین،واردات کالا از چین،قیمت اجناس در چین،قیمت کالاهای چینی،بهترین کالاهای وارداتی از چین،از چین چه وارد کنیم، کالاهای چینی،چین،بازرگانی در چین،تجارت با چین،گمرک،ترخیص کالا ،کالاهای چینی ، china،import of china،chin،trad in china، import from china، سفارش کالا از چین،واردات پرسود از چین،واردات از چین آموزش،بازرگانی در چین،گمرک ایران
 
شما می توانید به همراه نماینده ایران ما به دفتر بازرگانی فیروزه در چین مراجعه نمایید و از نزدیک انواع مختلف لوستر و یا بازارهای فروش انواع لوستر و قطعات لوستر و چراغ های خواب آباژور و…  را مشاهده نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 
 

لینک ثابت


واردات درب ضدسرقت ، عایق حرارت و صدا

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات درب ضدسرقت ، عایق حرارت و صدا

 
درب ضد سرقت دربی است که سارقان با هر روش از دستکاری یا تخریب قفل درب گرفته تا وارد کردن ضربه و یا اهرم کردن و …. نتوانند به داخل منزل، محل کار و … نفوذ نمایند و از ورود آنها ممانعت به عمل آورد.
 
 
 
درب ضد سرقت،درب های ضد سرقت، خرید درب ضد سرقت،درب ضد سرقت و عایق حرارت و صدا،درب های عایق صدا و حرارت،درب عایق حرارت و صدا،واردات درب عابق صدا و حرارت ،واردات درب ضدسرقت،واردات دربهای آپارتمانی و اداری ،واردات درب ضدسرقت از چین،خرید درب عایق صدا و حرات از چین،انواع درب ضدسرقت، ویژگی دربهای ضدسرقت ،دربهای عایق صدا و حرارت،دربهای وارداتی،درب خارجی،درب ضدسرقت چوبی،درب های عایق صدا و حرارت چوبی،خرید درب های چوبی،در ضد سرقت،در چوبی عایق حرارت و صدا،تعرفه واردات درب ضد سرقت،ارزش گمرکی درب های ضد سرقت،ترخیص درب ضد سرقت،ترخیص دربهای ضد سرقت و عایق حرارت و صدا،ترخیص درب عایق صدا و حرارت،واردات از چین،واردات کالا از چین،قیمت اجناس در چین،قیمت کالاهای چینی، از چین چه وارد کنیم، کالاهای چینی، بازرگانی در چین،تجارت با چین،گمرک،ترخیص کالا ،کالاهای چینی،بیشترین کالاهای وارداتی از چین، china،import of china،chin،trad in china، import from china، خرید از چین،سفارش کالا از چین،واردات از چین با سرمایه کم،واردات پرسود از چین،بازرگانی در چین،گمرک ایران،
 
شرکت بازرگانی فیروزه با توجه به سطح نیاز کشور اقدام به فعالیت در زمینه واردات درب ضدسرقت ، عایق حرارت و صدا ،خرید حمل و ترخیص درب ضد سرقت و عایق حرارت و صدا از گمرک برای بازرگانان مختلف نموده است.
 

امیدواریم که کارشناسان ما بتوانند پاسخگوی سوالات شما در خصوص صادرات و واردات و ترخیص کالا باشند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب


لینک ثابت


واردات الکتروموتور از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 واردات الکتروموتور از چین

اکثر موتور های الکتریکی توسط الکترومغناطیس کار میکنند.
همه ی الکتروموتور ها از یک اصل برای تولید حرکت استفاده می کنند و آن اصل مغناطیس می باشد.
قاعده کلی این است که وقتی یک ماده حامل جریان الکتریکی تحت اثر یک میدان مغناطیسی قرار می‌گیرد، نیرویی بر روی آن ماده از سوی میدان اعمال می گردد.بیشتر موتور های الکتریکی دوار هستند . در یک الکتروموتور بخش دوار که معمولا داخل الکتروموتور است ،روتور و بخش ثابت ، استاتور نام دارد.

 

واردات الکتروموتور از چین

برخی از الکتروموتورها را می توان بعنوان ژنراتور مورد استفاده قرار داد.به الکتروموتور و ژنراتور ماشین الکتریکی گفته می شود.

شرکت بازرگانی فیروزه  با توجه به سطح نیاز کشور اقدام به فعالیت در زمینه واردات الکتروموتور از چین و ترخیص انواع مدل های الکتروموتور از گمرک برای بازرگانان مختلف نموده است.

تیم ما آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان در رابطه با واردات الکتروموتور از چین و امور گمرکی و ترخیص کالا می باشد.

جهت آشنایی بیشتر با خدمات بازرگانی فیروزه در این زمینه به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

 


لینک ثابت


مهمترین شهرهای صنعتی چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

مهمترین شهرهای صنعتی چین

اخیرا نشریه فوربز چین – تحت امتیاز فوربز و به زبان چینی منتشر می شود- اقدام به انتشار اسامی برترین شهرهای چین برای کار و تجارت کرده است.

 

چنگدو, سیچوان, شهرهای صنعتی چین, فوربز چین, سوژو درجیانگسو, جیانگسو, نینگبو, چجیانگ, پکن, چین, هانگژو, نانجینگ, ووشی, شانگ های,گوانگ دونگ, تجارت در چین,

امروزه از با کیفیت ترین کالاها تا بی کیفیت ترین آنها در این کشور تولید می شود و قطعا برنامه ریزی دقیق و حمایت های نهادهای اجرایی می تواند تا حدودی نام این کشور را نیز در عرصه تولید و صنعت با اعتبارتر کند، هر چند این رویه منجر به کاهش حجم تولید و پایین آمدن برخی از آمارهای مرتبط با تولیدات بی کیفیت- که آنها نیز در آمار کلی رشد تولید ناخالص داخلی اثرگذار هستند- خواهد شد. حال باید دید چین در مسیر آینده اقتصادی خود کماکان کیفیت را قربانی ثبت آمارها و رکوردهای اقتصادی می کند یا بر اعتبار تولیدات خود می افزاید.

در ادامه مطلب نگاهی به آمار ارائه شده توسط نشریه فوربز چین در رده بندی برترین شهرهای چین برای تجارت و کسب و کار خواهیم داشت.

ادامه مطلب

 

 


لینک ثابت


متداول ترین روش های بین المللی حمل محموله های صادراتی و وارداتی

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

متداول ترین روش های بین المللی حمل محموله های صادراتی و وارداتی

بازرگانی در مشهد، روش های حمل محموله های صادراتی و وارداتی،تحویل کالا به خریدار،حمل دریایی،هزینه بیمه،حمل مرکب،تحویل در مرز،تحویل در عرشه ی کشتی،تحویل در اسکله،تحویل در مقصد با پرداخت حقوق،حمل و نقل ریلی،حمل محموله های سنگین،حمل محموله های فوق سنگین،حمل و نقل بین المللی،روش های بین المللی حمل محموله ،محموله های پستی،حمل و نقل و واردات،حمل کالا از چین، واردات کالا از چین،واردرات از چین،کالاهای چینی،چین، پکن،گوانجوو،ایوو،بازرگانی در چین،تجارت با چین،گمرک،ترخیص کالا ،کالاهای چینی،بیشترین کالاهای وارداتی از چین،از چین چه چیزهایی وارد کنیم؟، china،import of china،chin،trad in china، import from china،

 

حمل محموله های وارداتی و صادراتی به چهار روش زیر انجام می شود.

 گروه E – تحویل کالا در نقطه عزیمت در مبدأ

گروه F – تحویل کالا به خریدار بدون پرداخت کرایه حمل در مبدأ

گروه C – تحویل کالا در مبدأ به خریدار با پرداخت کرایه حمل

گروه D – تحویل کالا در مقصد

برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

 

 

 


لینک ثابت


ترخیص کالا از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 ترخیص کالا از چین

چین یکی از کشورهای بزرگ دنیا درحوزه ی تجارت می باشد این کشور در شرق آسیا قرار دارد و پرجمعیت ترین کشور دنیا نیز به حساب می آید.

کشور چین دارای مساحتی بالغ بر  حدود ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار کیلومتر مربع می باشد که از لحاظ وسعت نیز دارای مساحت بالایی است.و جزء کشورهای پهناور در دنیا به حساب می آید. 

 

ترخیص کالا از چین، مراحل قدم به قدم برای واردات کالا، حمل و ترخیص کالا، واردات از چین، خدمات صادرات و واردات، سفارش کالا از چین، خرید با مترجم از چین،

 

 ترخیص کالا از چین یکی از پر ترافیک ترین نوع  ترخیصات می باشد چرا که چین یکی از کشورهای بزرگ و شاید بزرگترین کشوری می باشد که کالا های صادراتی بالایی دارد به همین دلیل ترخیص کالا از چین نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای جهان دارای رونق خاصی می باشد در صورتی که نیاز به ترخیص کالا از چین را دارید شرکت بازرگانی ترخیص کالای فیروزه  آماده همکاری با شما جهت ترخیص کالا می باشد 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ترخیص کالا در بازرگانی فیروزه به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب

 


لینک ثابت


حمل و نقل در چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

حمل و نقل در چین

سفر هوایی به چین بسیار آسان است زیرا فرودگاه پکن از شلوغ ترین و پر جنب و جوش ترین فرودگاه های بین المللی چین می باشد.فرودگاه پکن پروازهای مستقیمی به مقصد های هوایی داخل چین و همچنین سرتاسر آسیا، اروپا، استرالیا، آفریقا و آمریکای شمالی و جنوبی دارد. ناوگان حمل و نقل در چین از تکنولوژی بسیار بالایی در تمام زمینه ها برخوردار است. 

Image result for ‫هواپیما در چین‬‎

 
برای مطالعه این موضوع در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 


لینک ثابت


روشهای حمل کالا

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 
Image result for ‫روش های حمل کالا‬‎
 
بسیاری از افرادی که خرید خارجی انجام می دهند با روشهای حمل کالا ناآشنا هستند و این باعث ایجاد دردسرهای زیادی برای انها می شود باید بدانید که روش های مختلف حمل و نقل جهت ترخیص کالا و اینکه کدامیک برای کسب و کار مناسب تر هستند، بستگی به این که تا چه اندازه سریع شما به محموله خود نیاز و یا کالای خریداری شده شما تا چه اندازه ارزشمند میباشد.
در ادامه مطلب، شما را با روشهای حمل و نقل کالاها آشنا می کنیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
 

 


لینک ثابت


کشتیرانی جمهوری اسلامی و حمل بار از چین به ایران

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

هزینه حمل کانتینر از چین به ایران، هزینه حمل و نقل کالا از چین به ایران، هزینه حمل دریایی از چین، هزینه حمل بار با کشتی از چین به ایران، حمل هوایی بار از چین به ایران، کشتیرانی جمهوری اسلامی و حمل بار از چین به ایران،حمل و نقل کالا،حمل کالا از گمرک،حمل و ترخیص کالا از گمرک،واردات از چین،واردات کالا از چین،قیمت اجناس در چین،قیمت کالاهای چینی،بهترین کالاهای وارداتی از چین،از چین چه وارد کنیم، کالاهای چینی،چین،پکن،گوانجوو،ایوو،بازرگانی در چین،تجارت با چین،گمرک،ترخیص کالا ،کالاهای چینی،بیشترین کالاهای وارداتی از چین،از چین چه چیزهایی وارد کنیم؟، china،import of china،chin،trad in china، import from china،

همیشه از یکی از دغدغه های شرکتهای کارگو و شرکتهایی که به بازرگان و تجار در امر بازرگانی خارجی سرویس می دهند، حمل بار تاجران و انتخاب شرکت کشتیرانی بوده است. به اختصار در این مقاله و مقالاتی دیگر سعی کرده ایم به معرفی کشتیرانی جمهوری اسلامی و حمل بار از چین به ایران و معرفی تعدادی از نمایندگی های کشتیرانی جمهوری اسلامی در مارکت هایی که تجار و شرکت های کارگو ایرانی در آن مشغول فعالیت هستند، بپردازیم.

برای مطالعه این مقاله در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

ادامه مطلب


لینک ثابت


چگونگی حمل و ترخیص کالای وارداتی از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

لیست کالاهای وارداتی از چین، سفارش کالا از چین، قیمت اجناس در چین، واردات از چین با سرمایه کم، چه کالایی از چین وارد کنیم؟، بهترین کالا برای واردات از چین، مراحل واردات کالا به ایران، نحوه واردات کالا از چین، نحوه واردات کالا از دبی، واردات پوشاک از چین، واردات کالا از چین، واردات کاغذ از چین، واردات از چین آموزش، سود واردات از چین، آموزش تجارت با چین، تعرفه واردات از چین، ترخیصکار چین، ترخیصکار بندرعباس، ترخیصکار بوشهر، واردات چین، واردات کالا از چین، گمرک،گمرک ایران،بازرگانی در مشهد ،ارز،ترانزیت،کد اقتصادی،کارت بازرگانی،اینکوترمز،ترخیصیه،قبض انبار،بارنامه،پروفرما اینویس،فاکتور،لیست عدل بندی،گواهی مبدأ،بیمه نامه،CUSTOMS،DOUANE،COMMERCIUM،CUMMERX،KUMRUK،GUMRUK،گمرک جمهوری اسلامی ایران،ترخیص کالا،واردات،تعرفه گمرکی ، ترخیص کالا از چین، مراحل قدم به قدم برای واردات کالا، حمل و ترخیص کالا، واردات از چین، خدمات صادرات و واردات، سفارش کالا از چین، خرید با مترجم از چین، ترخیص کالا از بنادر مهم ایران، ترخیص کالا از بندرعباس، ترخیص کالا از بوشهر، ترخیص کالا از خرمشهر، بندر.... ترخیص موردی کالا، ترخیص کالای مجاز، ترخیص قانونی کالاهای مجاز، ترخیص انواع کالا، ترخیص ،حمل داخلی کالا در چین، اخذ استاندارد کالا در چین، بارگیری کانتینر در چین، ارسال کالا از چین به ایران، ارسال کالا از بنادر مهم چین به ایران، گواهینامه سی او آی، خرید از بازار چین ، خرید از بازار ایوو، بازدید از نمایشگاه چین ، بازدید از نمایشگاه گوانجو، بازدید از نمایشگاه ایوو، خرید لوازم الکتورنیکی از چین ، خرید جزیی از چین، ترخیص، ترخیصکار، ترخیص کار، ترخیص کالا، ترخیص لوازم الکتریکی، ترخیص لوازم الکترونیکی، ترخیص دوچرخه،... ترخیصکار لوازم الکتریکی، ترخیصکار لوازم الکترونیکی، ترخیصکار دوچرخه، وارد کننده کالا، ترخیص کار،کلاهبرداران اینترنتی،خرید اینترنتی،خریدهای خارجی،بانک،بانکداری الکترونیکی،جست و جوی اینترنتی،سرمایه گزاری،مشاوره اینترنتی، حق العمل کاری، بازاریابی خارجی، بازاریابی صادرات،

امروزه بیشتر محمولات وارداتی از چین به ایران وارد میشود. انصافاً هم کیفیت خیلی از محصولات چینی نسبت به قبل بهتر شده و مردم و صاحبان صنایع راضی به خرید هرگونه جنس چینی شده اند. به این ترتیب خیلی از محصولات با علم و اطلاع مردم چینی است،خیلی از محصولاتی که آنها شناختی ندارند نیز از چین وارد میشود. حالا خیلی از شرکتهای ایرانی در چین دفتر و شعبه دارند و به کار بازرگانی مشغولند. این حجم از بازرگانی قطعاً وجود شرکتهایی را برای حمل و ترخیص کالای وارداتی از چین و همینطور یافتن کالاهای مشتریان از چین لازم مینماید.

شرکت بازرگانی فیروزه نیز با 35 سال سابقه ی کار بازرگانی دارای دفاتر متعدد در پکن ،گوانجوو،ایوو،بندر عباس، مشهد و تهران است و آماده ی هرگونه مشاوره و همکاری در زمینه ی خرید،حمل،ترخیص و تحویل کالا می باشد.
در این مقاله نکاتی را در رابطه با خرید محصول تا ترخیص کالا در ایران برایتان گردآورده ایم امیدواریم راه گشای شما عزیزان باشد.

برای مطالعه این مقاله به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب


لینک ثابت


اطلاعات مهم و کاربردی در رابطه با ترخیص کالا و قوانین گمرک

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

اطلاعات مهم و کاربردی در رابطه با ترخیص کالا و قوانین گمرک

ترخیص چیست؟

خروج کالا را از اماکن گمرکی پس از انجام تشریفات گمرکی مربوطه، ترخیص کالا می گویند.

تشریفات گمرکی:کلیه عملیاتی است که در اجرای مقررات گمرکی انجام می شود.

تعریف گمرک :

واژه گمرک که معادل آن در زبان انگلیسی CUSTOMS  و در زبان فرانسه DOUANE  می‌باشد و بنابر قول مشهور محققین و مورخین ، مشتق از کلمه لاتین COMMERCIUM به معنی تجارت و مبادله کالا بوده که خود این کلمه مشتق از ریشه یونانی CUMMERX (کومرکس) به معنی حقوق متعلق به کالا و مال التجاره می‌باشد .و در زبان ترکی به شکل واژه KUMRUK (کومروک) یا GUMRUK رواج یافته است. این‌واژه بعدها دردوران صفویه به واسطه همجواری ایران‌با ترکیه درکشورما نیز متداول شده است.

برای مطالعه این مقاله و آگاهی از تاریخچه و ضوابط گمرکی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

ادامه مطلب


لینک ثابت


واردات کالا از چین توسط بازرگانی فیروزه

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 

واردات کالا از چین

از آنجاییکه که کشور چین دارای سطح رشد بالایی است و 90 درصد کالاهای تولیدی جهان متعلق به این کشور است و 80 درصد واردات کالا در دنیا از کشور چین صورت می‌گیرد؛ واردات کالا از چین برای صاحبان کسب و کار و شرکت‌ها بسیار با صرفه است. از سوی دیگر دستمزد کمتر نیروی کار و نهاده‌های تولیدی ارزان‌تر نیز واردات از این کشور را با حاشیه سود بالایی همراه خواهد کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، از آنجاییکه که 90 درصد کالاهای تولیدی جهانی و بیشتر از 80 درصد کالاهای وارداتی در جهان متعلق به کشور چین است؛‌ از نظر شرکت‌ها و صاحبان کسب و کارها، واردات کالا از این کشور دارای سطح رشد بالا امری حسابگرانه است. به دلیل دستمزدهای پایین نیروی کار و نهاده‌های تولیدی ارزان قیمت‌تر در این کشور، حاشیه سود واردات از این کشور بیشتر از سایر کشورها خواهد بود. از سوی دیگر، امروزه با پیشرفت ظرفیت‌های تولیدی، زمان انتقال کالا از کشور چین سریع‌تر از گذشته است.

در ادامه مطلب مواردی در رابطه به نحوه واردات کالا و توصیه های لازم در این زمینه ارائه شده است.

 ادامه مطلب


لینک ثابتسایر صفحات : ... | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7