پیوندها


موضوعات مطالبخرید میکروسکوپ و واردات میکروسکوپ

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

 خرید میکروسکوپ و واردات میکروسکوپ  

عزیزانی که تمایل به سرمایه گزاری و فعالیت در رابطه با خرید خارجی و واردات و ترخیص انواع میکروسکوپ و دوربین ها ی حرفه ای ،تلسکوپ وانواع لنز را دارید می توانید با تیم بازرگانی فیروزه در ارتباط باشید.هدف این مجموعه صرفه جویی در زمان و هزینه برای بازرگانان عزیز است.

 

واردات میکروسکوپ

 

برای خرید میکروسکوپ باید اطلاعاتی راجع به مشخصات  فنی این کالا داشته باشید.

 

میکروسکوپ الکترونی به دسته‌ای از میکروسکوپ‌ها گفته می‌شود که از یک باریکه الکترونی برای تصویرسازی استفاده می‌کنند.

 قوی‌ترین میکروسکوپ الکترونی دنیا با نام پیکو در سال ۲۰۰۹ در مدرسه عالی فنی آخن در آلمان ساخته شده و توان نمایش ذراتی به اندازه ۵۰ پیکومتر(پنج صدم نانومتر) و تصاویری از اجزای اتم و حرکت اتم‌ها را دارد. این میکروسکوپ دو برابر دقیق‌تر از میکروسکوپی‌ست که سال قبل در دانشگاه برکلیساخته شده بود. میکروسکوپ الکترونی می تواند تصاویر سه بعدی از سطح سلول ها فراهم آورد،اما انواعی از آن برای مشاهده سلول های زنده کاربرد ندارند.

 

بازرگانانی که قصد سفر به چین را دارند تا از نزدیک بازارهای چین و محصولات مورد نیاز را بررسی کنند ،می توانند از امکاناتی که این مجموعه برای حضور این عزیزان در چین در اختیار گذاشته است ، استفاده نمایند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره واردات میکروسکوپ از طریق بازرگانی فیروزه به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 

ادامه مطلب


لینک ثابت


انواع دوربین های شکاری وارداتی

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات دوربین شکاری از چین

مجموعه بازرگانی فیروزه با سابقه ی ۳۵ ساله ی خود در امر واردات و ترخیص کالا توانایی واردات و ترخیص انواع دوربین شکاری ،تلسکوپ ،میکروسکوپ و انواع لنز از چین را دارا می باشد.

 

 واردات دوربین شکاری

 

 دوربین دوچشمی را می توان به صورت دو تلسکوپ شکستی کوچک کاملا" مشابه دانست که هر کدام برای یک چشم استفاده می شود.در هنگام خرید دوربین به وزن آن حتما توجه کنید. وزن زیاد دوربین در رصدهای طولانی باعث خستگی شما خواهد شد و بهتر است برای دوربین‌های دوچشمی سنگین‌تر از ۱۵۰۰ گرم سه‌پایه تهیه کنید. این دوربین‌های دوچشمی بزرگ و سنگین (مانند دوچشمی ۸۰*۲۰) اغلب برای کاربری نجومی ساخته می‌شوند. البته اگر قصد دارید با دوربین دوچشمی سبکی مانند ۵۰*۷ هم آسمان شب را رصد کنید پیشنهاد می‌کنیم از سه‌پایه بهره ببرید تا بتوانید به‌خوبی روی جرم مورد نظرتان تمرکز کنید. اپتیک دوربین‌های دوچشمی دو نوع است؛ «آکروماتیک» و «آپوکروماتیک». آپوکروماتیک‌ها کیفیت بالاتر و «خطای رنگی» (خطای رایج در تلسکوپ‌های شکستی و دوربین‌های دوچشمی) بسیار کمی دارند ولی قیمت‌شان هم به‌شدت بالاست! در آکروماتیک‌ها خطای رنگی دارای نمود بیشتری است ولی می‌توانید آن‌ها را با قیمت مناسب‌تری پیدا کنید

درصورتیکه قصد فعالیت متمرکز بر روی خرید خارجی و واردات دوربین های شکاری از چین را دارید می توانید با مجموعه ی ما در ارتباط باشید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب 


لینک ثابت


واردات و ترخیص تلسکوپ و تجهیزات رصد از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 واردات و ترخیص تلسکوپ 

 

مجموعه بازرگانی فیروزه دارای دفاتر متعدد در ایران و چین می باشد .این مجموعه به صورت گسترده و در حجم بالا اقدام به واردات کالاهای مختلف از چین نموده است.همچنین واردات و ترخیص انواع تجهیزات رصد و تلسکوپ از چین بخشی از توانمندی مجموعه ی ما می باشد.

تیم بازرگانی فیروزه آماده ی همکاری با شما عزیزان در تمامی مراحل مشاوره ی قبل از خرید ،خرید خارجی ،واردات ،امور گمرکی و ترخیص و… می باشد.در صورتیکه قصد سرمایه گزاری بر روی تجهیزات رصد و تلسکوپ را دارید با مجموعه ی ما در ارتباط باشید.

 

 

واردات تلسکوپ

 

این ابزار دوست داشتنی، از دهه 1339/1960 همراه منجمان آماتور بوده است. استقرار سمت- ارتفاعی این تلسکوپ ساده‌ترین نوع ممکن و درعین‌حال کارآمد، نسبتا سبک، بسیار کم هزینه است. به همین دلیل در جامعه نجوم آماتوری جهانی دابسونی‌ها پرطرفدارترین‌اند و بسیاری نیز تلسکوپ‌های نیوتنی دست‌ساز خود را بر پایه دابسونی ساده سوار می‌کنند. گرچه اغلب منجمان آماتور توان خرید یک تلسکوپ 8 یا 10 اینچ کاسگرین یا نیوتنی‌های بزرگ بر پایه استوایی را ندارند اما می‌توانند به تلسکوپی دابسونی با چنین گشودگی و اغلب با همان کیفیت اپتیکی دست یابند. برای افرادی که بیشترین دهانه با کمترین بودجه را جستجو می‌کنند، این بهترین انتخاب است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید. 

ادامه مطلب


لینک ثابت


خرید کیف و چمدان

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

خرید کیف و چمدان از بازار عمده فروشی ایوو

 جامه دان، جامدان یا چمدان به کیف بزرگ یا صندوقچه دسته داری را می گویند که رخت و جامه و وسایل شخصی فرد در آن قرار داده می شود.

نکاتی که باید در هنگام خرید چمدان مورد توجه قرار بگیرند:

چمدان های ترمز و فرمان دار را فراموش نکنید، البته این قابلیت ها در چمدان های سایز بزرگ مشاهده می شود. در مورد این دو ویژگی باید بگوییم که چمدان های ترمزدار دارای ترمزی در چرخ های جلویی هستند که مانع از حرکت چمدان در زمانی که ایستاد ه اید می شود. در مورد فرمان های چمدان هم باید بگوییم که این فرمان های کوچک نزدیک به دسته چمدان قرار گرفته و به این وسیله می توان چمدان را به هر سو به راحتی هدایت کرد. ضمن اینکه چمدان های چرخ دار معمولا دارای فرمان هایی روی چرخ هستند که کاربری سختی دارند. ۹- به نوع دستگیره اهمیت دهید. دستگیره کشنده در چمدان ها معمولا از دوجنس ساخته می شود: ۱. استیل و ۲. آلومینیوم. جنس استیل بهتر از آلومینیوم است؛ چراکه احتمال خم شدن یا شکسته شدنش به مراتب کمتر است. توجه داشته باشید که برای افزایش کیفیت و ایمنی دسته کشنده اغلب باید در داخل چمدان کار شده باشد نه بیرون آن. یعنی اگه شما درب چمدان را باز نمودید، در کف چمدان دو ستون برآمده را لمس کنید. اینکار باعث در نرفتن دسته هنگام کشیدن و تحمل نمودن وزن های سنگین در دست انداز ها است. دسته متصل به بدنه باید از کمترین برآمدگی برخوردارد باشد؛ چراکه هنگام جاسازی کردن و کشیده شدن و جابه جایی به سایر چمدان ها ساییده و از اطراف ضربه خواهد خورد. اگر برآمده باشد، از جا کنده می شود، هرچند با هزاران پرچ و چسب چسبانده باشند! بهترین این نوع، دسته هایی کار شده در زیر یک کاور است که قسمت برآمده آن داخل بدنه است، نه بیرون آن. 

 

واردات کیف و چمدان از چین

 

بازار فوتین در ایوو مرکز خرید مناسبی برای خرید انواع کیف و چمدان است . این بازار از تنوع  کیفیتی و قیمتی زیادی برخوردار است.

کالاهای با کیفیت خیلی بالا و به عبارتی درجه یک را میتوانید در منطقه ی F در شهر فوتین بیابید.در این منطقه اجناس با سرعت بیشتری به روز می شوند و مدل های جدید هرهفته در این بازار در معرض دید عموم قرار میگیرد.و تقریبا هر سه ماه اکثر نمونه ها تغییر میکند.

واردات و ترخیص انواع کیف و چمدان از چین ،یافتن کالاهای مورد نظر بازرگانان عزیز از جهت کیفیت، قیمت و… خرید،انجام کلیه امور حمل و نقل،انبارداری،ترخیص ، کلیه امور گمرکی و… بخشی از توانمندیهای شرکت بازرگانی فیروزه در امور بازرگانی می باشد.

در صورت تمایل داشتن به حضور در بازار چین و سفر به شهرهای چین، امکان همراهی کردن مترجم چینی و انگلیسی زبان در طول سفر و خرید از بازار چین وچود دارد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب


لینک ثابت


واردات و ترخیص ست مانیکور و پدیکور

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

ست مانیکور و پدیکور

واردات و ترخیص ست مانیکور و پدیکور

شرکت بازرگانی فیروزه  دارای دفاتر متعدد در ایران و چین است  و بیش از سه دهه سابقه ی بازرگانی در کشور چین را دارد .این مجموعه به صورت کاملا عمومی فعالیت می کند. و توانایی انجام امور مربوط به واردات ، ترخیص و خرید خارجی انواع کالاها از چین را داراست.

این مجموعه  آماده ی هرگونه همکاری با عزیزانی که تمایل دارند در خصوص واردات ست مانیکور و پدیکور فعالیت نمایند می باشد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه شوید.

 

ادامه مطلب ...


لینک ثابت


خرید و واردات پتاسیم سولفات از چین

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

خرید و واردات پتاسیم سولفات از چین

 

 سولفات پتاسیم بدلیل نداشتن ین کلر در صنعت کشاورزی جهت تامین میزان پتاسیم و سولفور خاک عمده ترین مصرف را دارد. مصرف سولفات پتاسیم معمولا برای تنباکو، برخی میوه ها و سبزیجات ترجیح داده می شود.

 

  • از سولفات پتاسیم گاهی در تولید شیشه بکار می رود.
  • این ماده به منظور کاهش نور و فلاش زدن در سوخت های نظامی نیز مورد مصرف قرار می گیرد.

واردات پتاسیم سولفات از چین توسط مجموعه بازرگانی فیروزه با 35 سال سابقه ی بازرگانی در کشور چین

ادامه مطلب ....

 


لینک ثابت


واردات و ترخیص سولفات منگنز از چین

 

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات و ترخیص سولفات منگنز از چین 

شرکت بازرگانی فیروزه واردکننده انواع مواد اولیه شیمیایی و واردات سولفات منگنز از چین 

منگنز به خاطر خصوصیات ثابت کنندگی گوگرد ، اکسیژن‌زدائی و آلیاژ سازی برای تولید آهن و فولاد ضروری است. فولادسازی ، ازجمله بخش تولید آهن آن ، بیشترین مقدار منگنز داخلی را نیاز دارد که اخیرا" بین 90% تا 85% مقدار مورد نیاز است. از بین کاربردهای مختلف دیگر آن ، منگنز بخش اصلی فرمولهای فولادضد زنگ ارزان قیمت و آلیاژهای آلومینیم پرکاربرد را تشکیل می‌دهد.

از اکسید منگنز ، در انواع پیلهای خشک جدید استفاده می‌شود.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

ادامه مطلب ...


لینک ثابت


واردات نخ و الیاف پلی استری از چین

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات نخ و الیاف پلی استری از چین

 

واردات و ترخیص الیاف پلی استر از چین ،مشاوره بازرگانی و خرید خارجی از کشور چین 

پلی‌استر نوعی الیاف است و در ایران رزین پلی‌استر هم شناخته می شود. از پلی‌استر برای ساخت انواع پوشاک، انواع ایزوگام، انواع مجسمه، ساعت، ظروف آبنما، انواع کف‌‌پوش و دیوار‌‌پوش و غیره استفاده می‌شود.

ادامه مطلب ...


لینک ثابت


واردات و ترخیص انواع الکترود از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات و ترخیص انواع الکترود از چین 

الکترود جوشکاری مفتول فلزی است که اطراف آن توسط پوشش فلاکس ( (Flux Coating )احاطه شده است. قطر آن از روی قطر مغزی آن محاسبه می گردد. روکش الکترود اغلب از آهک، سلولز، اکسید سدیم، خاک رس و یا آزبست تشکیل گردیده است. از الکترود جهت پرکردن فضای اتصال مابین دو سطح مورد جوشکاری استفاده می گردد.

شرکت بازرگانی فیروزه توانایی واردات و ترخیص انواع الکترودهای مورد نیاز شما از گمرک را دارد.

ادامه مطلب ...


لینک ثابت


واردات انواع ملزومات و تجهیزات اداری از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 واردات انواع ملزومات و تجهیزات اداری از چین

 

 

واردات لوازم و تجهیزات اداری

 

واردات انواع ست رومیزی مدیریتی ،زیرپایی ،فایل و قفسه ،استنچ و...بخشی از فعالیتهای مجموعه ی بازرگانی فیروزه می باشد.

واردات ،مشاوره ،خرید خارجی ،حمل و ترخیص کالا از چین توسط تیم فعال بازرگانی فیروزه 

با ما در ارتباط باشید 

ادامه مطلب


لینک ثابت


دانلود نرم افزار ترخیص یار

 

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

دانلود نرم افزار ترخیص یار 

بازرگانان و تجار عزیز ، قبل از هر اقدامی به خرید خارجی و واردات ، میتوانید هزینه گمرکی کالایتان را با استفاده از این نرم افزار محاسبه کنید....

ادامه مطلب


لینک ثابت


واردات کالا از چین

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

واردات کالا از چین

مطمئن شوید کالایی که می خواهید از چین وارد کنید, امکان واردات و مجوز آن را دارد.

در ایران برخی از کالا ها مجاز به واردات نیست و اصولا واردات آن یا ممنوع است , یا مشروط و یا نیاز به اخذ مجوز واردات از ارگان خاصی دارد , حتما پیش از اقدام به واردات کالا مجوز های مورد نیاز ورود کالا را بررسی کنید .

اما نهایتا مسئولیت واردات کالا که ترخیص شود یا نشود با واردکننده است , چرا که قوانین در کشورمات به وفور تغییر می کنید , هر سال , هر ماه و هر روز و حتی هر ساعت قانون جدیدی به گمرک اضافه یا کسر می شود که باعث دگرگونی تجارتتان خواهد شد , بطور مثال وارد برخی از کالا های مشروط خصوصا کالا های غذایی در صورتی که وارد شود و مجوز بهداشت آن صدور نشود و کالا محکوم به بی کیفیت بودن شود قطعا یا بایستی کالا از کشور مرجوع شود و یا در مواردی نیز کالا بایستی امحاء شود 

بازرگانی فیروزه  با بیش از سه دهه تجربه و سابقه درخشان به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات جامع بازرگانی مستقر در چین می تواند در کلیه مراحل سفارش خارجی و واردات از چین به همراه شما باشد تا در این مسئله بتوانید با استفاده از تجربیات مجموعه بازرگانی فیروزه با کمترین ریسک , بیشترین سود آوری تجارت با چین را بچشید.

 

واردات کالا از چین

 

مجموعه بازرگانی فیروزه کلیه مراحل حمل و ترخیص کالا را به تجار محترم با بهترین کیفیت و سریعترین زمان ممکن ارائه می کند.

شرکت بازرگانی فیروزه با توجه به دارا بودن کارگو در ایوو، کارگو در گوانجو، کارگو در پکن، دفتر ترخیص در بندرعباس، قادر به کمک به تجار و علاقمندان به تجارت با چین می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

ادامه مطلب


لینک ثابتسایر صفحات : 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7