پیوندها


موضوعات مطالببرج کانتون یکی از جاذبه های گردشگری گوانجو

ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   

 

برج کانتون یکی از جاذبه های گردشگری گوانجو 

اکثر برج های موجود در جهان صاف و مستطیل شکل هستند و ظاهری مردانه دارند در واقع از یک طرح تکراری برخوردارند اما معماران برج کانتون ، مارک هلم و باربارا کیت ، تصمیم گرفتند که سازه ای بنا کنند که ظاهری زنانه داشته باشد برجی که پیچیده ، شفاف ، دارای انحنا و دلپذیر باشد . آن ها می خواستند این برج طرحی انسانی و غنی داشته باشد تا گوانجو را به عنوان شهری پویا و هیجان‌انگیز جلوه دهد . برج کانتون نتیجه این تفکر زیبا شد برجی بلند و استثنائی که در باریک ترین بخش در طبقه 66 ام تنها 30 متر قطر دارد .

 

برج کانتون یکی از جاذبه های گوانجو ، برج کانتون گوانجو ،بلندترین چرخ و فلک جهان ،جاذبه های گردشگری در چین ،جاذبه های گردشگری گوانجو ،برج دیدبانی در گوانجو ،برج کانتون نماد شهر گوانجو ، برج کمر باریک در گوانجو ،Canton Tower ، بلندترین چرخ و فلک چین ،آشنایی با جاذبه های چین ،نقاط دیدنی در چین

 

برج کانتون دارای 108 طبقه همراه با 2 طبقه زیرزمین می باشد دو رستوران گردان در این برج در نظر گرفته شده که در طبقات 417 و 428 متری آن واقع شده اند و در محیطی آرام در کنار سرو غذا می توان از چشم اندازهای زیبای شهر لذت برد در برج 6 آسانسور نصب شده که بازدیدکنندگان و گردشگران تور چین را تا ارتفاع ۴۵۰ متری بالا می برند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره برج کانتون به ادامه مطلب مراجعه نمایید. 

 

ادامه مطلب


لینک ثابت